İZMİR DEPREMİ SONRASI#KÜÇÜKİŞLETMEMİÇİN DİYORUZ VE BİRLİKTE DESTEKLİYORUZ!


İzmir’de depremden zarar gören küçük işletmeler için destek hareketimize devam ediyoruz. Sizleri de bu işletmeler kapılarını açtıklarında, vereceğiniz siparişler ile onlara destek olmaya davet ediyoruz.

img
img
img
img

AMACIMIZ

Metro Türkiye olarak Türk mutfağına sahip çıkarak, Türk mutfak kültürünün gerçek potansiyelini ortaya çıkarmayı ve Türk şeflerinin gelişimine katkıda bulunarak dünyada hak ettikleri yere gelmelerini sağlamak için çalışıyoruz.

Pandemi döneminde küçük işletmelere destek olmak üzere başlattığımız hareketi İzmir depremi sonrası ağır hasar alan işletmelerin ihtiyaçlarını karşılayarak sürdürüyoruz. Ayrıca bu işletmelerin en verimli şekilde paket servis hizmetine geçmelerini sağlayarak işlerini devam ettirmelerine katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

İzmir Depremi’nde zarar gören küçük işletmeleri desteklemek, yanlarında olduğumuzu göstermek, yaralarımızı birlikte sarabilmek için yine bir arada olmak, bu işletmelerin yaşadığı zor durum ile ilgili sektörde bir farkındalık yaratmak gerekiyordu. Deprem sebebiyle zarar gören işletmelerin kapılarını tekrar açabilmeleri için ihtiyaçları olan ürün ve çözüm desteğini sağlamak üzere #KÜÇÜKİŞLETMEMİÇİN hareketine devam ediyoruz.

image
image

NE YAPIYORUZ?

Pandemi süreci devam ederken İzmir’de yaşanan deprem sebebiyle alınan hasarlar, bölgedeki küçük işletmelerin işlerini devam ettirmelerinde ve ekonomik değer yaratmalarında ciddi bir sorun oluşturuyor. Bu sorunu çözmek için çeşitli destekler verilse de işletmelerin iş ortağı olan özel sektör oyuncularına önemli bir sorumluluk düştüğüne, birlikte hareket etmemiz gerektiğine inanıyoruz.

İzmir’deki küçük işletmelerin şu anda bulundukları zor durum ile ilgili sektörde bir farkındalık yaratmak ve kapılarını müşterilerine tekrar açabilmeleri için ihtiyaçları olan ürün ve çözüm desteğini sağlamak üzere harekete geçtik. İşletmelerin ihtiyaçlarını Türkiye Lokantacılar ve Pastaneciler Federasyonu iş birliğinde belirliyor ve bu ihtiyaçları karşılayacak destekleri hediye çeklerimiz aracılığı ile kendilerine ulaştırıyoruz.

Daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. www.kucukisletmemicin.com'u kullanarak çerezlere izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi